Nocny Bieg Premium GPK – Słońska „odpaliła”, czterech Wawelowców na podium!

Minęły już prawie 3 doby od pierwszego, historycznego Nocnego Biegu Premium GPK. Zanim przejdziemy do kilku słów od organizatora (a takie też będą), czas na krótkie podsumowanie startów zawodników (i tym samym organizatorów) gospodarzy! Tym razem bez zwycięstw, za to na podium w OPEN zameldował się nasz kwartet (smyczkowy)!

Tradycyjna Piątka

Wśród mężczyzn, w kategorii OPEN na drugim stopniu stanął Marcin Biederman. Tym samym mógł świętować, okrągłe 10 podium w OPEN na GPK. A takie rocznice chyba każdy lubi świętować!

Jeszcze lepiej gospodarze wypadli wśród kobiet. Drugie miejsce (i czas) Zosi Słońskiej to najbardziej doniosłe wydarzenie sobotniego wieczoru. Do tej pory zawodniczce WKS Wawel „nie bardzo leżała” pętla GPK. Tym razem znacząco poprawiła swój rekord życiowy, przegrywając pierwsze miejsce o niewiele ponad minutę. Brawo Zosiu, świetny progres!

Podium uzupełniła wracająca do regularnych treningów (i przyzwoitej formy) Maja Garbacik. Rekordzistka trasy pokonała trasę 5,7 km w 31:07 i co najważniejsze zdaje się była zadowolona ze swojego występu!

Pierwsza w kategorii K40 była gwiazda z „newsowego” zdjęcia Lilianna Etterle-Biederman. Gratulacje!

wyniki

Harda Dwudziestka Trójka

WKS Wawel Orienteering Team nie jest znany z dużej ilości ultrasów. Jednak jeśli przychodzi nam to słowo na myśl w kontekście WKS Wawel BnO skojarzenia są jednoznaczne! Oczywiście GraBoska! Która tym razem wdrapała się na samo podium GPK. Wielkie brawa dla najbardziej Hardej!

wyniki

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *