Liczby VII edycji GPK

Od 3 marca i Wielkiego Finału GPK minęło już trochę czasu. Pora na małą dawkę statystyk, czyli coś co Cyceron lubi najbardziej. Specjalnie dla Państwa liczby VII edycji Grand Prix Krakowa, przeżyjmy to jeszcze raz!

5 – czyli ilość zorganizowanych biegów, ale też zróżnicowanych warunków pogodowych: błotne szaleństwo, grudniowe słońce, zimowe Styczniowe Wyzwanie, lodowy Bieg Karnawałowy i wreszcie sucha nawierzchnia na sam koniec. Prawdziwy miks!

7 – nowych rekordów tras padło podczas VII edycji. Jedynie 3 stare wyniki ostały się w tym zestawieniu. Poziom z roku na rok się podnosi!

*fot. Robert Zabel

15 – namiotów potrzebne było do zorganizowania Biegu Mikołajkowego GPK. To rekordowy wynik, biorąc pod uwagę ostatnie lata organizacji imprez sportowych przez WKS Wawel Orienteering Team. Subiektywnie mogę powiedzieć: daliśmy radę!

17– zwycięstw w historii GPK ma już Krzysztof Bodurka. Dorzućmy jeszcze zwycięstwo w cyklu, kosmiczne rekordy z grudnia i marca oraz już 24 podium… Legenda!

*fot. Robert Zabel

104 – osób pracowało i pomagało przy organizacji tego wydarzenia. Duża skala wymaga dużych nakładów!

156– wpisów na fanpage GPK zostało przygotowanych. Trochę w innej formie i innym stylu, ale to właśnie tam Cyceron ma najwięcej pisania.

700 – to liczba zamówionych medali za ukończenie cyklu. Piękny wynik, gratulacje dla wszystkich, którzy ukończyli minimum 4 z 5 biegów!

993 – nowy rekord frekwencji padł, jak zwykle na grudniowym Biegu Mikołajkowym. Z pewnością dobrze zapamiętamy piękną pogodę i doskonałą atmosferę panującą na parkingu przy ulicy Leśnej.

1 060 – osób obserwuje nas na Instagramie. Instagram GPK to nowość podczas tej edycji, mam nadzieję że Wam się podoba.

1 659 – tyle rożnych zawodników wystartowało w naszych biegach od października do marca. Cieszymy się, że przez GPK „przewija się” coraz większą liczba biegaczy.

4 530 – polubień na Facebooku ma fanpage GPK, może nadejdzie dzień, w którym Garbacik Blog dobija do takiej liczby? 😀

19 434 – tyle plików znajduje się w folderze „VII GPK” na komputerze Cycerona, ten z tekstem będzie ostatnim z nich. Rozdział zamknięty!

Liczb mogłoby być znacznie więcej, powyżej znajduje się subiektywne zestawienie pana Cycerona. Po to z resztą też powstał Garbacik Blog, by o pewnych rzeczach pisać z prywatnego (być może nie mniej interesującego) punktu widzenia!

*fot. Juan Manuel Uribe

Z niecierpliwością czekamy na I Nocny Bieg Premium i VIII edycję GPK. Będzie się działo!

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *